Revolučně zastaralej

23. června 2015 v 7:06 | Otherwise |  Můj milý deníčku
Není lehké neustále vymotávat pseudo s*ačky z vlastní hlavy a zároveň nebýt tím, čím člověk vždy opovrhoval, ale "důležitá je kvantita a né kvalita" (jak nám říkali ve škole, což v podstatě znamenalo více písemek pro nás).

Nechtěl bych nikomu podstrkovat své názory, říkat co si má myslet, ale ať se člověk snaží sebevíc, vždycky z toho jen vyroste výkvět vlastní sobeckosti v poukazování na vlastní existenci. Z rad si příklad nikdo nikdy nevezme a ač se snaží člověk sebevíc, nikdy to není dobré. Je to jako být v kolizním směru se zemí. Nikdy to nebude dobré.

Říkám, že nerad podstrkuji názory jiným, ale neustále to dělám. Neustále. Já bývám ten který má pravdu. *božský komplex ON*, ale zároveň nemám vůli někomu odporovat.
Říkám, že bych nejraději mlčel, ale někdy mluvím až moc.
Říkám, že chci být impulzivní extrovert, ale nejraději bych někde v klidu hnil.
Říkám, že nechlastám, ale sklenku bílého si při psaní neodpustím.
Říkám, že si sklenku bílého neodpustím, ale sepisuji i bez ní.
Nejraději bych tvořil, ale prokrastinuji dál.

Člověk aby se vyznal i sám v sobě. ( T_T)

Spousta vět co asi řeknu nikdo nebude brát na velkou váhu (včetně mě), ale přeci jen mi nejde o pochopení, jen o to aby slova někde byla vepsána, vyřčena. Protože jen jako holé myšlenkové pochody nemají žádný význam. Proč tedy blog... a né poznámkový blok. Proč si vybírám tak veřejné místo. Neustále si tedy protiřečím. Neustále. Chci se najít, ale vím kdo jsem. Takže hledám nejspíš někoho jiného? Přitom nikoho hledat nechci.

Vyobrazovat se jako dokonalost a naopak nemá smysl. Proč když tedy vidím dokonalost, věřím v naději. Vidět neznamená věřit? Proč tedy když vidím dokonalost, věřím v dokonalost. Opět to nedává smysl? Já neříkal že to smysl dávat bude.


Jaké je to cítit se jako starý hrnek? Revolučně zastaralý? Záleží na tom?
Ale každý střípek se počítá... a střípek po střípku... jednou z toho bude velkolepý obraz mysli.
 


Komentáře

1 Mič Mič | Web | 24. června 2015 v 20:17 | Reagovat

Každý má aj tak viacero akýchsi.. stránok, ktoré tvoria osobnosť ako takú a myslím si, že pochopiť samého seba je najťažšiou vecou. Ale tak to už je subjektívne a netuším ako to majú ostatní. (Ha-ha, dlho som sem nenapísala žiadny inteligentnesatváriacialefaktželentváriaci komentár). Blablabla a tak ďalej.. Aj tak už mám pocit, že stále píšem o tom istom vždy a všade.

2 rovnejinak rovnejinak | E-mail | Web | 25. června 2015 v 19:09 | Reagovat

Znám ten pocit (jestli on je to vůbec pocit), ale víc "inteligentněsetvářícíchalefaktžejentvářících" komentářů vždycky potěší xD. Pravda je, že je to subjektivní a záleží na situacích... jen je člověk občas zděšen svou "všestranností", tím jak stojí mezi obrem a zlem. "Jsem neutrální, jsem Švýcarsko" :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama