Březen 2016

Chodíte sem často?

28. března 2016 v 14:29 | Otherwise |  Můj milý deníčku
Plesová sezóna je za námi a...

...a, moc se omlouvám... o plesech to vážně nebude. (bude to bezpředmětné jako vždy, jen abych připomněl vlastní existenci)
Pomalu se přenáším přes pomalou hudbu, né taneční, ani nejpomalejší tanec by k tomu nestačil. Hudbu čistě ambientní, přesto nutí člověka tančit. Zvuk kytary mě vždycky nutil přemýšlet a teď vyplňuje každou skulinku v mém pokoji. I kdybych se ho snažil opustit, myšlenky by byly stále se mnou. Znáte to, před myšlenkami neutečete a... Ah, poslední dobou mě dohnání všechny. Mít v životě čas na přemýšlení nikdy nebyl dobrý nápad, neboť na tu mozek-namáhající proceduru nikdy nebude čas. Jen snad s tou klidnou hudbou v pozadí člověk dokáže ukrást něco málo pro sebe. S hudbou bez hlasu, která ho však vede přímo/jinak. Promítne všechny obrazy života.Maják na konci všeho

8. března 2016 v 23:58 | Direct |  Můj milý deníčku
Můza je ošemetná věc a stále se ztrácí... ať už v překladu či v oblacích. A pak jsme tu my. Co se snažíme stát nohama pevně na zemi, ale rotace nás stejně vymrští daleko do prázdna, ať už je to jakkoli daleko za hranice vnímání a fyzična.

Nakonec, tu stejně bude... DOMOV. Jako maják zářící do noci, volající tentokrát ne pro záchranu ostatních, ale volající po záchraně sama sebe. "Je tu někdo?" ozývalo by se s ozvěnou v celém vesmíru, kdyby už stejně nebylo tak pozdě. Takže si jen ozvěna tiše zní v zapadlém koutu vesmíru, mimo dosach všech můz.

Po třech letech oprášen 3DS max jen kvůli jednomu nápadu, ughh ... so proactiv. (kecám, jen se nudím)


/#bezpředmětnébláboleníkonec

Jedna cesta

6. března 2016 v 23:28 | Otherwise |  Můj milý deníčku
Sporadicky se koukám na stav externího... *ah shit, mám v oku pomeranč ...kurva, to je bolest ... moment.*

*ahh*... disku, hlásí 60GB ve složce "GOPRO some shit" a můj soucit se vším tím vlastnoručně natočeným materiálem chce něco dělat. I přes postupné promazávání a čistění se v něm drží spousta přebytečných videí, ze kterých je "potřeba" něco spatlat... a s volným časem a bohem naděleným rychlejším internetem jde všechno snadněji.