Lucky Chops (alternativa /= hipsteřina)

24. května 2016 v 20:15 | otherwise |  Můj milý deníčku
Když jsem kývnul na možnost udělat další otočku v Práglu, bylo mi přáno neočekávat příliš. Znáte to, někam máte jít a jediný co očekáváte, že se pár hodin budete muset mačkat mezi né zrovna lidma, který odpovídají vašim představám dnešní mládeže... ahm, teď nevím jestli vyprávím o hip-hop-ových koncertech z poslední doby, nebo o tom konkrétním v Práglu. Člověku se nezavděčíš, jak se říká. (o hip-hop-ových koncertech jindy xD)

Teď vážně, jdete na neznámou New Yorkskou kapelu hrající na dechové nástroje... je pádný důvod očekávat velký výskyt komicky oblečených lidiček, pro které budete obyčejný a hloupý "non-korák". Nic proti hipsterům, ale na koncertě očekáváte atmosféru, né bandu lidí fotící si odhozené kelímky od piva v domnění, že je to záměr nějakého umělce, který si dal tu práci, je tam neorganizovaně uspořádat. Nechci tím nikoho urazit i když vím, že to možná zní provokativně, takže k věci.

Zpětně musím i zmínit, že má fotka byla použita jako informačka k zakončení evropského turné na jejich eFBíčku, což potěší :3


Mýlil jsem se, obecenstvo bylo úžasné (trochu vláčnější, ale pořád dobré), početné, energické a v dohledu nikdo nápadně připomínající "městského hipíka" ... což se třeba nedalo říct o koncertu Jacka Whita ( -_-) (jaká to ironie). Ale možná to všechno moc řeším.
Atmosféra gradovala postupně ale jistě... i když bylo z umělců cítit vyčerpání. Za zmínku stojí i chvilka na vylití slin z nástrojů, což je věc, co se na koncertech moc nevidí (musím podotknout že oprávněně) a celková jeho ... ehm, exuálnost v každém okamžiku (na YT určitě pár videí bude). Instrumentální koncerty prostě letí... nebyl to sice Hans Zimmer, ale určitě není nad to načerpat trochu energie ve formě "funky jazzu".


A poučení pro dnešek: Jak se do pozounu fouká, tak se z něho ozývá.

PS: nic vůči hipsterům... možná jsem na to až moc velkej hipsterEDIT: Direct - 29.5.2016 11:02:37
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama